AKADEMIA ŚWIĄT MAJOWYCH

W poniedziałek 04.05 br. z okazji świąt majowych tj. Święta Pracy, Dnia Flagi, Święta Konstytucji 3 Maja oraz przystąpienia Polski do UE zespół Los Emerytos przygotował piękną akademię słowno-muzyczną. Występujący seniorzy zaprezentowali patriotyczne piosenki oraz wiersze, doskonale oddając klimat wyjątkowego spotkania.

 

Zdjęcie przedstawia zespół składający się z kobiet i mężczyzn. Kobiety ubrane są w białe koszule i czarne długie spódnice. Panowie ubrani są w czarny garnitur, a szyję zdobią czerwone muszki. W rękach trzymają niebieskie śpiewniki.