Bezpieczny Senior – Program „Senior na 6 z plusem”

Zapraszamy seniorów na konferencję profilaktyczną „Bezpieczny Senior – Program „Senior na 6 z plusem”, poświęconą bezpieczeństwu osób starszych w codziennym życiu.

Podczas spotkania omówione zostaną zagrożenia, z jakimi mogą spotykać się seniorzy, w tym przemoc psychiczna, fizyczna i domowa, a także sposoby reagowania na niebezpieczne sytuacje oraz miejsca, w których można uzyskać pomoc.

Termin: 16 kwietnia, godz. 11:00
Miejsce: Miejskie Centrum Integracji „Jubilat” w Głogów

Partnerem wydarzenia jest Komenda Powiatowa Policji w Głogowie.