W Domu Dziennego Pobytu nie ma czasu na nudę. Seniorzy stworzyli bowiem energetyczną grupę kabaretową „Pod Prąd”, która to z głową pełną pomysłów i dobrego humoru w każdy wtorek spotyka się w świetlicy naszego Domu. Obecnie trwają przygotowania do wyjątkowego przedstawienia, które artyści zaprezentują zaproszonym gościom oraz Seniorom podczas obchodów Lata XXL. Nie zabraknie uśmiechu, humorystycznych scenek i dobrej zabawy.












