Kolejne spotkanie w Kawiarence z Pasją dobiegło końca, dnia 09.04.2026r. uczestniczki miały okazję poznać metodę kreatywnego tworzenia z modeliny. Powstały niezwykle kolorowe i oryginalne breloki oraz magnesy – każdy z nich wyjątkowy, odzwierciedlał wyobraźnię swoich twórców. Tworzenie ozdób z modeliny to nie tylko świetna zabawa, ale także forma poprawy sprawności manualnej. Ugniatanie, wałkowanie i formowanie modeliny wzmacnia mięśnie dłoni i palców, poprawia koordynację ruchową oraz zręczność, co jest kluczowe w przeciwdziałaniu sztywności stawów. To również doskonały sposób na odstresowanie, rozwijanie kreatywności oraz ćwiczenie zdolności manualnych. Takie zajęcia pozwalają oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić czas w twórczej, przyjaznej atmosferze.
Zapraszamy serdecznie na kolejne czwartkowe spotkanie 16.04.2026r. w Szkole Podstawowej nr 13 w Głogowie.
Dominika Stępień
Zespół Aktywizacji Społeczności Lokalnej
Tel. 885 805 364/76 7276530












