Kawiarenka z Pasją

Dnia 16.04.2026r. w Kawiarence z Pasją znów było gwarno i radośnie!
Podczas zajęć uczestniczki mierzyły się w rozgrywkach bingo, które dostarczyły wielu emocji i uśmiechu. Nie zabrakło skupienia, nutki rywalizacji, ale przede wszystkim dobrej zabawy w przyjaznej atmosferze. Takie chwile najlepiej pokazują, jak wiele radości daje wspólnie spędzanie czasu.
Dziękujemy za obecność i już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie 23.04.2026r.

Dominika Stępień
Zespół Aktywizacji Społeczności Lokalnej
Tel. 885805364/ (76) 7276530

Zdjęcie wykonane w Centrum Usług Społecznych w Głogowie w dniu 16.04.2026r. przedstawia zestaw do gry w bingo oraz plakat Kawiarenki z Pasją.