W minionej „Kawiarence z Pasją” dnia 28.05.2026r., wraz z pracownikami Centrum Usług Społecznych rozmawialiśmy o dostępnych formach wsparcia dla mieszkańców, oraz możliwościach wzajemnej pomocy.
Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, pomysłów oraz rozmów na temat organizowania działań na rzecz lokalnej społeczności.
Kolejna „Kawiarenka z Pasją” odbędzie się wyjątkowo w piątek, 12.06.2026 r., podczas uroczystości integracyjnej organizowanej na rzecz mieszkańców Osiedli Krzepów, Nosocice i Widziszów na parkingu przy ul. Kościelnej.
Zespół Aktywizacji Społeczności Lokalnej












