W ostatni wtorek tj. 26 maja br. Seniorzy z „Cichej Przystani” wybrali się na kręgielnię do Jerzmanowej. Te cykliczne, comiesięczne wyjazdy są doskonałą okazją aby wspólnie spędzić czas i cieszyć się sportową rywalizacją w gronie swoich rówieśników. Tego dnia obchodziliśmy w Polsce Dzień Matki, a w kręgielni przygotowano z tej okazji wyjątkową niespodziankę dla uczestniczek. Mianowicie Panie, którym udało się zbić wszystkie kręgle
w jednym rzucie, otrzymywały w nagrodę dzbanek lemoniady i popcorn dla grupy. Podczas tego wyjazdu dwóm naszym Seniorkom udała się ta sztuka – gratulacje!

Wyjazdy na kręgielnię cieszą się wśród podopiecznych dużym zainteresowaniem. Uczestnicy podkreślają, że takie spotkania dają im możliwość aktywnego spędzania czasu, motywują do regularnej sprawności fizycznej oraz pomagają dbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Atmosfera, która tam panuje oraz duch rywalizacji są doskonałym motywatorem do bycia aktywnym Seniorem!

 

Fotografia przedstawia grupę ośmiu starszych osób siedzących razem przy dwóch stolikach w nowoczesnym lokalu. Wnętrze ma wyrazisty, nowoczesny charakter. Na stołach znajdują się szklanki, dzbanki z napojami, miski z przekąskami oraz karty menu.