„SŁOWA, KTÓRE ZOSTAJĄ – MAGIA KSIĄŻKI”

 ostatni piątek tj. 17 kwietnia br. z inicjatywy Pani Krystyny Kurtyki zostały zorganizowane zajęcia poświęcone poezji. Podczas spotkania podopieczna zaprezentowała własną twórczość oraz przybliżyła uczestnikom utwory Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Z tej okazji przygotowany został słodki poczęstunek, który stanowił miłe uzupełnienie wspólnych rozmów. Zajęcia spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem uczestników, w związku
z czym podjęto decyzję o ich cyklicznym organizowaniu. Spotkania będą odbywać się regularnie, w każdy piątek.

 

Fotografia przedstawia kobietę siedzącą przy stoliku. W ręku trzyma książkę.