Spotkanie „Migawki z przeszłości. Głogów z lat 60. i 70.”

W dniu 17 kwietnia w piątek o godzinie 10:00 odbędzie się wyjątkowe spotkanie pt. „Migawki z przeszłości. Głogów z lat 60. i 70.”, które zabierze uczestników w sentymentalną podróż do minionych dekad.

Wydarzenie poświęcone będzie historii Głogów oraz przemianom, jakie zachodziły w mieście na przestrzeni lat. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć, jak zmieniał się krajobraz miejski oraz codzienne życie jego mieszkańców w latach 60. i 70. XX wieku.

Spotkanie przyjmie formę prelekcji wzbogaconej prezentacją multimedialną, co pozwoli jeszcze lepiej oddać klimat tamtych czasów i przywołać wspomnienia.

Prelekcję poprowadzą:

  • Agnieszka Grasza
  • Agnieszka Górska

Wydarzenie stanowi doskonałą okazję do refleksji nad historią miasta, integracji międzypokoleniowej oraz wspólnego odkrywania lokalnego dziedzictwa.