6 maja w Miejskim Centrum Integracji” Jubilat” w Głogowie odbyły się kolejne zajęcia pt.:” To, co zostaje – pracownia filmowa dla młodzieży”. Podczas spotkania uczestnicy odkrywali, jak świadomie tworzyć kadry i wyłapywać wyjątkowe momenty, które dzięki obrazowi zyskują emocje i znaczenie.
Nie zabrakło także praktycznych ćwiczeń, które pozwoliły młodym twórcom spojrzeć na filmowanie z nowej perspektywy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w spotkaniu.
Kolejne spotkanie odbędzie się już 13 maja 2026r. o godz. 16.00
Zespół Aktywizacji Społeczności Lokalnej CUS w Głogowie












