W ostatnich dniach w świetlicy DDP odbyło się radosne i pełne serdeczności spotkanie. Świętowaliśmy bowiem urodziny naszych Seniorek urodzonych w miesiącu kwietniu. Wspólnie odśpiewaliśmy „Sto lat”, złożyliśmy serdeczne życzenia, a następnie rozśpiewaliśmy całą świetlicę. Na wszystkich czekał też pyszny poczęstunek przygotowany przez jubilatki: słodkości, kawa i herbata.

Zdjęcie przedstawia pięć uśmiechniętych Pań stojących blisko siebie i pozujących do zdjęcia. W tle po lewej stronie znajduje się okno z ciemnymi zasłonami.