Co miesiąc w wybranym dniu świętujemy urodziny Seniorów, którzy w bieżącym czasie obchodzą  swoje święto. Ten jeden dzień jest nad wyraz wyjątkowy i przepełniony magią urodzinowych życzeń, a tym razem był to czwartek 21.05. W świetlicy zrobiło się gwarno, było słychać śpiew, gromkie „100 lat” oraz radosne rozmowy i życzenia. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i kawy, które zaserwowali nasi jubilaci. Jeszcze raz „100 lat” wszystkim seniorom urodzonym w maju!

Zdjęcie przedstawia grupę dziewięciu osób stojących razem podczas okolicznościowego spotkania. W centrum znajdują się osoby starsze – mężczyzna trzyma ozdobną kartkę urodzinową. Wszyscy pozują do wspólnego zdjęcia i uśmiechają się do aparatu.

Fotografia przedstawia eleganckie kartki urodzinowe. Leżą one na jasnej, koronkowej serwecie. Każda kartka została przewiązana bordową satynową wstążką z kokardką.