Co miesiąc w wybranym dniu świętujemy urodziny Seniorów, którzy w bieżącym czasie obchodzą swoje święto. Ten jeden dzień jest nad wyraz wyjątkowy i przepełniony magią urodzinowych życzeń, a tym razem był to czwartek 21.05. W świetlicy zrobiło się gwarno, było słychać śpiew, gromkie „100 lat” oraz radosne rozmowy i życzenia. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i kawy, które zaserwowali nasi jubilaci. Jeszcze raz „100 lat” wszystkim seniorom urodzonym w maju!













