Po świętach wielkanocnych, 9 kwietnia 2026 r., odbyło się spotkanie grupy wsparcia „Zrozumieć”.
Był to doskonały moment na rozmowy o tym, jak minęły święta, podzielenie się wspomnieniami i wspólne spędzenie czasu w miłym towarzystwie.
Nie zabrakło także dobrej zabawy — zagraliśmy w bingo oraz kalambury o emocjach, które dostarczyły nam wielu uśmiechów i pozytywnych chwil.
Spotkanie było nie tylko okazją do wspólnego świętowania czasu po Wielkanocy, ale także do umocnienia relacji i wymiany dobrych emocji.
Dziękujemy wszystkim za obecność, zaangażowanie oraz stworzenie tak serdecznego i pełnego ciepła spotkania, a także za tworzenie tak wyjątkowej społeczności.
Grupa ma charakter otwarty – dołączyć może każda zainteresowana osoba. Chęć udziału prosimy zgłaszać wcześniej, kontaktując się z opiekunem grupy Moniką Stasiuk z Zespołu Aktywizacji Społeczności Lokalnej – pokoju nr 1 w Centrum Usług Społecznych w Głogowie lub sms – owo 885 – 805 – 365 oraz mailowo m.stasiuk@cus-glogow.pl
Spotkania prowadzone są w PJM (Polskim Języku Migowym).












